1996 yılında kurulan şirketimiz SKF Distribütor'ü olarak sektörde hizmet vermektedir. SKF'in Türkiye'de en etkin distributörü olarak faaliyet göstermekte ve geniş stoklama sayesinde müşterilerine tam destek vermektedir.

Şirketimiz kuruluşundan bugüne kaliteden ödün vermeden hizmetine devam etmekte olup 25 yıldır üreticilere destek vermektedir. Taner Rulman, SKF Rulmanlarının Türkiye distributörlüğü dışında, seçkin markaların da distribötörlüğünü ve genel dağıtıcılığını yapmaktadır.  FAG, NSK, INA, NACHI, ZKL, URB markalarında da geniş stok ve ürün çeşidiyle üreticilere desteğini sürdürmektedir.

Taner Rulman 2010 yılının ilk çeyreğinde SKF'e geçen SNFA şirketinin Türkiye'de Spindle ve CNC Rulmanlarının Genel Dağıtıcılığını almış ve bu doğrultuda stoklarını yenilenmiştir. Artık, müşterilerimiz SNFA ürünlerini doğrudan Taner Rulman'dan alabileceklerdir.

Şirketimizin ürün gruplarında sadece rulmanlar yer almamaktadır. Şirketimiz, üreticilerin ihtiyaçları olan Transmisyon Zincirleri, V Kayışları, Triger Kayışları ve Kasnakları, Zincir Dişlileri, Yağ Keçesi ve Emniyet Segmanı gibi birçok ürünü de satış yelpazesinde bulundurmaktadır.


Taner Rulman olarak 25 yılı geride bırakan işletmemiz, ülkemizdeki üreticileri desteklemekte ve onların ihtiyaçlarına en kaliteli ürün ve hızlı servisiyle hizmet vermekten kıvanç ve mutluluk duymaktadır.

Saygılarımızla

TANER RULMAN İTHALAT SAN. ve TİC. LTD ŞTİ.